Homecoming Pep Assembly

Date: 
Mon, 09/18/2017 (All day)

1         7:20           8:00         (40 minutes)

2          8:06            8:46          (40 minutes)

3          8:52            9:32          (40 minutes)

4          9:38          10:18         (40 minutes)

5        10:24          11:04         (40 minutes)

6        11:10          11:50         (40 minutes)

7        11:56          12:36         (40 minutes)

8        12:42            1:22          (40 minutes)

            1:22            1:37          Passing to Gym            (15 minutes)

  1:37            2:15          Assembly                      (38 minutes)

  2:15            2:21          Exiting from Gym        (  6 minutes)